Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Nowość! Wyślij pacjentowi link do płatności

Rozliczając wizytę w Gabinecie drWidget, w widoku “Szczegóły wizyty”, możesz zaksięgować opłatę, którą pacjent uiścił w placówce, albo wysłać mu link do płatności - SMS-em lub mailem. Przed wysyłką określ termin ważności linku.

Uwaga! Aby móc korzystać z nowej funkcjonalności, musisz posiadać konto w Przelewy24. W celu założenia go przejdź do ustawień placówki, zakładki “MyDr”, sekcji “Ustawienia płatności”.

Link do płatności wygenerujesz nie tylko w widoku “Szczegóły wizyty”, lecz także z poziomu karty pacjenta: “Usługi” -> “Usługi prywatne”. Po wysyłce wiadomości SMS/ maila pojawi się komunikat informujący m.in. o statusie płatności. Zbiorczą historię płatności poprzez link znajdziesz w: ustawienia placówki -> “MyDr” -> “Historia płatności”.

Kiedy przyda Ci się nowa funkcjonalność?

-> Jeśli w trakcie e-wizyty lub wizyty przedpłaconej okaże się, że konieczne jest wykonanie dodatkowych badań (usług prywatnych) i pacjent musi dopłacić zdalnie.

-> Jeśli chcesz, aby pacjent zapłacił przed wizytą - po umówieniu go wyślij link z prośbą o dokonanie zapłaty.

Tradycyjnie, w razie pytań możesz liczyć na wsparcie naszego działu Helpdesk. Zadzwoń (33 445 43 45), wyślij maila (kontakt@drw.pl) lub napisz na czacie dostępnym w programie. Na zgłoszenia odpowiadamy w dni robocze od 7:00 do 20:00.

Liczba wyświetleń:

192

Skomentuj

Centrum e-Zdrowia zaprasza farmaceutów do udziału w funkcjonalnych testach e-recepty transgranicznej. Testy odbędą się w dniach 15-19 marca 2021 r. oraz 22-16 marca 2021 r. „Jest to świetna okazja, by zapoznać się z przygotowywanym rozwiązaniem...
Centrum e-Zdrowia poinformowało, że zgodnie z art. 41a ust. 1 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodach lekarza i lekarza dentysty w systemie RAM uruchomione zostały nowe rodzaje upoważnień. Uruchomiono: upoważnienie do wystawiania zleceń na...
Rozliczając wizytę w Gabinecie drWidget, w widoku “Szczegóły wizyty”, możesz zaksięgować opłatę, którą pacjent uiścił w placówce, albo wysłać mu link do płatności - SMS-em lub mailem. Przed wysyłką określ termin ważności linku. Uwaga! Aby móc...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...