Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MyDr: udostępnij pacjentom przydatne funkcjonalności

Dzięki platformie MyDr można m.in. umawiać wizyty, dokonywać płatności online oraz przedłużać e-recepty bez wychodzenia z domu. Sam zdecyduj, które funkcjonalności udostępnisz swoim pacjentom.

Twoi pacjenci jeszcze nie posiadają indywidualnych kont na platformie MyDr? Koniecznie wyślij im zaproszenia z Gabinetu drWidget (karta pacjenta -> “Portal pacjenta/ powiadomienia” -> “Wyślij zaproszenie do MyDr”). W zaproszeniu, wysłanym mailem lub SMS-em, pacjent znajdzie link umożliwiający połączenie jego konta z Twoją placówką.

Możesz zdecydować, jakie funkcjonalności udostępnisz za pośrednictwem platformy MyDr. Konfiguracji dokonasz w Gabinecie drWidget: ustawienia placówki -> “MyDr” -> “Ustawienia dostępności”.

-> W sekcji “Ogólne” możesz umożliwić pacjentom takie działania, jak umawianie i odwoływanie wizyt, zamawianie recept, dokonywanie płatności z góry i udostępnianie dokumentów.

-> W sekcji “Dane wizyt” wybierzesz, jakie dane mają być prezentowane na koncie pacjenta. Mogą to być: zalecenia, pomiary, informacje o usługach prywatnych wykonanych podczas wizyty, zlecenia na badania laboratoryjne i ich wyniki, recepty, informacje o przyszłych wizytach, a także historia wizyt.

MyDr oferuje Twojemu pacjentowi coś jeszcze, a mianowicie: e-wizyty. Jak sam widzisz, posiadanie konta na platformie to nie tylko wygoda, lecz przede wszystkim konieczność, szczególnie teraz, w czasie utrudnionego dostępu do lekarzy. Dlatego jeszcze raz apelujemy: zaproś swoich pacjentów do korzystania z MyDr :)

Liczba wyświetleń:

349

Skomentuj

W związku z bardzo szybko postępującym procesem informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce oraz toczącymi się pracami nad wdrożeniem kolejnych rozwiązań z obszaru e-zdrowia, Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało...
Polska w dwa lata wskoczyła z 31. na 9. miejsce w światowym rankingu e-partycypacji ONZ. Do szybkiego awansu przyczyniło się wprowadzenie i rozwój Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W światowym rankingu e-partycypacji ONZ pierwsze trzy miejsca...
Dedykowane są głównie początkującym użytkownikom Gabinetu drWidget i pomagają postawić pierwsze kroki w programie. Poruszają ważne tematy, takie jak wystawianie/ usuwanie e-recept, edycja profilu lekarza czy używanie schowka wizyt. Nowe filmy...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...