Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

MyDr: udostępnij pacjentom przydatne funkcjonalności

Dzięki platformie MyDr można m.in. umawiać wizyty, dokonywać płatności online oraz przedłużać e-recepty bez wychodzenia z domu. Sam zdecyduj, które funkcjonalności udostępnisz swoim pacjentom.

Twoi pacjenci jeszcze nie posiadają indywidualnych kont na platformie MyDr? Koniecznie wyślij im zaproszenia z Gabinetu drWidget (karta pacjenta -> “Portal pacjenta/ powiadomienia” -> “Wyślij zaproszenie do MyDr”). W zaproszeniu, wysłanym mailem lub SMS-em, pacjent znajdzie link umożliwiający połączenie jego konta z Twoją placówką.

Możesz zdecydować, jakie funkcjonalności udostępnisz za pośrednictwem platformy MyDr. Konfiguracji dokonasz w Gabinecie drWidget: ustawienia placówki -> “MyDr” -> “Ustawienia dostępności”.

-> W sekcji “Ogólne” możesz umożliwić pacjentom takie działania, jak umawianie i odwoływanie wizyt, zamawianie recept, dokonywanie płatności z góry i udostępnianie dokumentów.

-> W sekcji “Dane wizyt” wybierzesz, jakie dane mają być prezentowane na koncie pacjenta. Mogą to być: zalecenia, pomiary, informacje o usługach prywatnych wykonanych podczas wizyty, zlecenia na badania laboratoryjne i ich wyniki, recepty, informacje o przyszłych wizytach, a także historia wizyt.

MyDr oferuje Twojemu pacjentowi coś jeszcze, a mianowicie: e-wizyty. Jak sam widzisz, posiadanie konta na platformie to nie tylko wygoda, lecz przede wszystkim konieczność, szczególnie teraz, w czasie utrudnionego dostępu do lekarzy. Dlatego jeszcze raz apelujemy: zaproś swoich pacjentów do korzystania z MyDr :)

Liczba wyświetleń:

772

Skomentuj

Pracownicy UOKiK w asyście Policji przeprowadzili przeszukania w siedzibach trzech przedsiębiorców: Asseco Poland, Comarch Healthcare oraz Bestprojects. Ma to związek z postępowaniem wyjaśniającym, które wszczął Prezes UOKiK Tomasz Chróstny. Z...
Gmina Miejska Koło chcąc wspierać i udzielać opieki kolskim seniorom, przystąpiła do Pilotażowego Projektu "Wielkopolski System Opieki Seniora" finansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w latach 2021-2022, przygotowanego przez...
Kolejny pracowity rok za nami! W ciągu ostatnich 12 miesięcy Gabinet drWidget zaoferował Ci sporo nowości - zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i mobilnej. Zajrzyj do naszego zestawienia i poznaj najciekawsze zmiany wprowadzone do programu w 2021...
26 stycznia 2022r. Warszawa Priorytety w Ochronie Zdrowia 2022 będą miejscem wymiany poglądów oraz merytorycznych dyskusji stwarzających szansę na wypracowanie rozwiązań, które mogą okazać się bardzo istotne dla organizacji systemu ochrony zdrowia w...