Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Podsumowanie: Gabinet drWidget w 2020 roku

W kończącym się już roku kierunki rozwoju Gabinetu drWidget dyktowała pandemia. W trosce o personel medyczny i pacjentów wdrożyliśmy takie funkcjonalności, jak e-wizyta, zdalne przedłużanie e-recepty, system przedpłat za wizyty, zlecenia na testy w kierunku COVID-19. Sprawdź, jak zmieniał się Gabinet drWidget w 2020 roku!

W poniższym podsumowaniu uwzględniliśmy najważniejsze zmiany, jakie zaszły w Gabinecie drWidget w 2020 roku (nie sposób wymienić wszystkich). A było tak...

Styczeń: W pierwszym miesiącu nowego roku umożliwiliśmy użytkownikom tworzenie grup pacjentów oraz decydowanie, ile minut będą trwać poszczególne typy wizyt.

Luty: Gabinet drWidget zaoferował nową usługę VIP! Od tego momentu użytkownicy mogli przeprowadzać SMS-owe kampanie informacyjne skierowane do pacjentów.

Marzec: Dzięki integracji Gabinetu drWidget i platformy dla pacjentów MyDr udostępniliśmy funkcjonalność e-wizyty. Pacjent zyskał możliwość konsultowania się z lekarzem poprzez wideoczat, otrzymania e-zwolnienia czy e-recepty bez wychodzenia z domu.

Również w marcu pojawiła się kolejna usługa VIP, a mianowicie integracja kalendarzy: ze Znanego Lekarza i Gabinetu drWidget.

Kwiecień: Wdrożyliśmy nowy sposób przekazywania pacjentom kodów do e-recept: poprzez wiadomość e-mail.

Maj: Pacjenci korzystający z platformy MyDr zyskali możliwość zdalnego przedłużania e-recept. Zamówienie wysłane z MyDr trafiało na Twoje konto w Gabinecie drWidget i oczekiwało na rozpatrzenie.

Czerwiec: Bardzo ważna nowość w programie: moduł e-skierowań! Wdrożony pół roku przed wejściem w życie obowiązku wystawiania e-skierowań, tak abyś bez pośpiechu i na spokojnie zamienił papierowe skierowania na elektroniczne.

Lipiec: Sezon urlopowy, ale my wcale nie zwolniliśmy tempa. Wręcz przeciwnie: latem oddaliśmy do Twojej dyspozycji moduł e-zleceń na zaopatrzenie medyczne!

Sierpień: Pod koniec wakacji zachęcaliśmy Cię, abyś udostępnił pacjentom nową wtyczkę do zdalnego umawiania wizyt. Czy już to zrobiłeś? Zapisy on-line to absolutny must have nowoczesnej placówki medycznej.

Wrzesień: Tym razem ważna nowość w aplikacji mobilnej: szablony wizyt! Korzystasz?

Październik: Jesienią zaproponowaliśmy Ci system przedpłat za wizyty. Przedpłata miała zmobilizować pacjentów do dotrzymywania terminów.

Listopad: Wdrożyliśmy kolejne rozwiązania wspierające lekarzy w walce z COVID-19: zlecenia na testy w kierunku koronawirusa, możliwość przedłużania izolacji domowej i raport pacjentów przebywających na kwarantannie/ poddanych izolacji wraz z wynikami testów.

Grudzień: Świeża sprawa; od niedawna na komputerach z systemem operacyjnym Linux można korzystać z pełnej funkcjonalności Gabinetu drWidget.

Będziesz z nami w 2021 roku? Wierzymy, że tak! Do zobaczenia :)

 

Liczba wyświetleń:

567

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...