Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Ważne! Coraz mniej czasu na wdrożenie EDM!

Czy jesteś gotowy, aby wypełnić ustawowy obowiązek i prowadzić dokumentację medyczną w formie elektronicznej? Jeśli Twoja odpowiedź jest negatywna i wciąż szukasz programu do EDM, to koniecznie sprawdź ofertę aplikacji dr100!

Pierwszy raz słyszysz o dr100? Przeczytaj nasze Q&A* i zdecyduj, czy dr100 to rozwiązanie właśnie dla Ciebie.

Czym jest dr100? To innowacyjny program do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych, rekomendowany przez lekarzy stomatologów. Pozwala kompleksowo zarządzać takimi placówkami, zarówno w części medycznej, jak i administracyjnej.

Skąd mogę pobrać dr100? Programu ani nie pobierasz, ani nie instalujesz na komputerze. Jest dostępny “w chmurze”, co oznacza, że korzystasz z niego w przeglądarce internetowej, pod adresem dr100.pl. Tam też zakładasz swoje własne konto, na które możesz się zalogować w dowolnym miejscu i czasie.

Ile kosztuje dr100? To zależy. Wiadomo: mały gabinet nie potrzebuje tylu funkcjonalności, co większa klinika stomatologiczna. Dlaczego miałby płacić za funkcje, których nie wykorzysta? Dr100 występuje w trzech wersjach: basic, standard i premium. Wybierz tę, która stanowi najlepszą odpowiedź na Twoje potrzeby. Zobacz cennik na stronie dr100.pl. Uwaga! Przez pierwszy miesiąc korzystasz z programu za darmo!

Jakie funkcje oferuje dr100? Program umożliwia zarówno prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, jak i kompleksowe zarządzanie placówką.

  • Organizuj pracę w interaktywnym grafiku i sporządzaj plany leczenia.
  • Wystawiaj elektroniczne recepty i zwolnienia.
  • Korzystaj z licznych narzędzi, takich jak diagram zębowy, karta periodontologiczna, baza leków i interakcji, moduł protetyczny i ortodontyczny.
  • Rozliczaj się z NFZ, twórz raporty z działalności placówki i kontroluj stany magazynowe.
  • Używaj czatu do komunikacji ze współpracownikami, a pacjentom udostępnij zapisy on-line.

Więcej informacji na temat funkcjonalności programu znajdziesz na stronie dr100.pl!

A jeśli sobie nie poradzę z obsługą programu? We wszystkim pomoże Ci nasz dział Helpdesk! Zapewniamy wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z dr100. Pomagamy również z przeniesieniu danych z dotychczas używanego programu. Nasi konsultanci są dostępni pod numerem telefonu 33 445 43 53. Można też napisać wiadomość na adres kontakt@dr100.pl lub na czacie w programie.

Chcę zobaczyć program bez zakładania konta. Jak to zrobić? Wejdź na stronę demo.dr100.pl i przetestuj wersję demonstracyjną programu. W razie pytań skontaktuj się z naszym działem Helpdesk!

 

 

*Pytania i odpowiedzi.

Liczba wyświetleń:

1 042

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...