Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

I Twój pacjent może zostać SUPERBOHATEREM!

Jeśli Twój pacjent pokonał COVID-19, osocze stało się jego supermocą. Wystarczy oddać krew, by pomóc w leczeniu osób walczących o życie i stać się superbohaterem! Przyłącz się do naszej akcji: razem z Gabinetem drWidget przeprowadź bezpłatną kampanię SMS w poszukiwaniu superbohaterów!

Profil superbohatera: przeszedł zakażenie wirusem SARS-CoV-2 i chce podzielić się osoczem. Wie, że to właśnie jego osocze może być jedynym ratunkiem dla osób walczących o życie.

Na czym polega nasza akcja? W ramach kampanii “Podziel się osoczem i zostań SUPERBOHATEREM” wysyłamy SMS-y zachęcające ozdrowieńców do oddawania krwi.

Jak Ty możesz pomóc? Wyrażając swoją zgodę na wysłanie SMS-ów do pacjentów Twojej placówki. To bardzo proste i nic nie kosztuje. Adresatami wiadomości będą wyłącznie osoby, które według systemu EWP uzyskały pozytywny wynik testu na COVID-19.

Wchodzisz w to? Wiemy, że tak! Włącz darmową kampanię SMS w Gabinecie drWidget: Ustawienia placówki -> Usługi VIP -> Kampania SMS.

Liczba wyświetleń:

1 354

Skomentuj

W związku z bardzo szybko postępującym procesem informatyzacji sektora ochrony zdrowia w Polsce oraz toczącymi się pracami nad wdrożeniem kolejnych rozwiązań z obszaru e-zdrowia, Centrum e-Zdrowia we współpracy z Ministerstwem Zdrowia przygotowało...
Polska w dwa lata wskoczyła z 31. na 9. miejsce w światowym rankingu e-partycypacji ONZ. Do szybkiego awansu przyczyniło się wprowadzenie i rozwój Internetowego Konta Pacjenta (IKP). W światowym rankingu e-partycypacji ONZ pierwsze trzy miejsca...
Dedykowane są głównie początkującym użytkownikom Gabinetu drWidget i pomagają postawić pierwsze kroki w programie. Poruszają ważne tematy, takie jak wystawianie/ usuwanie e-recept, edycja profilu lekarza czy używanie schowka wizyt. Nowe filmy...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...