Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

I Twój pacjent może zostać SUPERBOHATEREM!

Jeśli Twój pacjent pokonał COVID-19, osocze stało się jego supermocą. Wystarczy oddać krew, by pomóc w leczeniu osób walczących o życie i stać się superbohaterem! Przyłącz się do naszej akcji: razem z Gabinetem drWidget przeprowadź bezpłatną kampanię SMS w poszukiwaniu superbohaterów!

Profil superbohatera: przeszedł zakażenie wirusem SARS-CoV-2 i chce podzielić się osoczem. Wie, że to właśnie jego osocze może być jedynym ratunkiem dla osób walczących o życie.

Na czym polega nasza akcja? W ramach kampanii “Podziel się osoczem i zostań SUPERBOHATEREM” wysyłamy SMS-y zachęcające ozdrowieńców do oddawania krwi.

Jak Ty możesz pomóc? Wyrażając swoją zgodę na wysłanie SMS-ów do pacjentów Twojej placówki. To bardzo proste i nic nie kosztuje. Adresatami wiadomości będą wyłącznie osoby, które według systemu EWP uzyskały pozytywny wynik testu na COVID-19.

Wchodzisz w to? Wiemy, że tak! Włącz darmową kampanię SMS w Gabinecie drWidget: Ustawienia placówki -> Usługi VIP -> Kampania SMS.

Liczba wyświetleń:

940

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...