Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Baza wiedzy użytkowników Gabinetu drWidget

Jak zintegrować Gabinet drWidget z medyczną platformą dla pacjentów MyDr i uruchomić system przedpłat za wizytę? Jak zamieścić wtyczkę do umawiania wizyt na stronie internetowej placówki? Zajrzyj do bazy wiedzy użytkowników Gabinetu drWidget.

Integracja z platformą MyDr daje użytkownikowi Gabinetu drWidget większe możliwości, przydatne szczególnie teraz, w czasie zagrożenia epidemicznego, gdy zalecane jest pozostanie w domach. Wspomniane większe możliwości to m.in. e-wizyty, pozwalające na konsultacje poprzez wideoczat, a także zdalne przedłużanie e-recept - użyteczne, jeśli masz pod opieką pacjentów przyjmujących leki stałe.

Jak zintegrować Gabinet drWidget z MyDr?

W tym celu niezbędne jest skontaktowanie się z naszym działem Helpdesk. Zadzwoń pod numer 33 445 43 45 i poinformuj nas o chęci zintegrowania Gabinetu drWidget z MyDr. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00.

Chcesz wiedzieć więcej na temat platformy MyDr? Zajrzyj do tego artykułu.

Jak zamieścić wtyczkę do umawiania wizyt na stronie placówki?

Po dokonaniu integracji, na stronie swojej placówki umieść przycisk z napisem „Umów wizytę”. Dzięki niemu pacjent będzie mógł przeglądać wolne terminy i zdalnie umawiać wizyty w dogodnym dla siebie czasie, a ponadto szybko i bezpiecznie zapłaci za konsultację – przelewem online.

Aby umieścić przycisk na stronie, wykorzystaj przygotowany przez nas kod. Dowiedz się więcej z tego artykułu.

Jak uruchomić system przedpłat za wizytę?

I po co w ogóle to zrobić? Na pewno przytrafiła Ci się taka sytuacja: pacjent umówił się na wizytę, ale nie przyszedł. Skutki? Tworzą się niepotrzebne kolejki, osoby potrzebujące dłużej czekają na pomoc, Ty marnujesz czas i nie zarabiasz. Przedpłata za wizytę zmobilizuje pacjentów do dotrzymywania terminów i informowania w razie konieczności rezygnacji z wizyty.

Jeśli chcesz wdrożyć takie rozwiązanie w swojej placówce, zintegruj Gabinet drWidget z MyDr, załóż konto w Przelewy24 i uzupełnij usługi prywatne w grafiku. Sprawdź szczegóły w tym artykule.

 

Liczba wyświetleń:

347

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...