Ostrzeżenie!

Wejście do serwisu dla lekarzy i farmaceutów wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego na stronie. Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Pomiń .

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

KONKURS: wygraj 200 SMS-ów do zrealizowania w Gabinecie drWidget

Odpowiedz na 6 pytań i wygraj pakiet SMS-ów do wykorzystania w Gabinecie drWidget. Mamy do rozdania aż 500 nagród. Konkurs trwa do 18 października.

Jesteś lekarzem? To mamy coś dla Ciebie! Już dziś możesz wygrać pakiet SMS-ów do zrealizowania w Gabinecie drWidget, programie do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

Celem konkursu jest wsparcie lekarzy w digitalizacji placówki poprzez dostarczanie narzędzi, które usprawnią codzienną pracę personelu.

Zaledwie 6 pytań do zwycięstwa

Wystarczy, że odpowiesz na 6 pytań z dziedziny medycyny. Nagrody otrzymają Ci, którzy udzielą najwięcej poprawnych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Dodatkowym kryterium jest kolejność przesłanych zgłoszeń. W sytuacji, gdy kilku uczestników konkursu uzyska taką samą liczbę odpowiedzi w jednakowym czasie, o wygranej zaważy data przesłania wyniku.

Pakiet SMS-ów do wykorzystania w Gabinecie drWidget

Jest o co walczyć, bo do wygrania 200 bezpłatnych SMS-ów. Do rozdania mamy aż 500 takich pakietów.

Wiadomości tekstowe możesz wykorzystać w programie do kompleksowej opieki nad pacjentem, czyli Gabinecie drWidget. Pakiety obejmują wysyłanie m.in. powiadomień o wizytach, kodów z e-systemów (e-recepta, e-skierowanie, e-zlecenie). Zwycięzca może również przeznaczyć SMS-y na kampanie informacyjne skierowane do pacjentów. Dzięki nim dotrze do wybranej grupy z ważną wiadomością, np. poinformuje o badaniach w swojej placówce medycznej.

Zapoznaj się z regulaminem i zawalcz o nagrodę.

Organizatorem konkursu jest Adamed Pharma S.A. Przypominamy, że na odpowiedzi czekamy do 18 października 2020 roku (organizator wydłużył czas trwania konkursu).

Liczba wyświetleń:

816

Skomentuj

Wszyscy, którym wyświetlił się ekran potwierdzający zgłoszenie chęci szczepienia, zostali zapisani. Otrzymają zwrotne maile do 24h. Prosimy nie ponawiać zgłoszeń - napisało w piątek Centrum e-Zdrowia. Poinformowało też, że termin potwierdzenia...
Pandemia koronawirusa uświadomiła pacjentom, nie tylko zalety płynące z e-usług, ale także ich niezbędność w systemie ochrony zdrowia. Bez e-recepty, e-skierowania, e-wizyty i teleporady oraz aplikacji: Internetowe Konto Pacjenta i gabinet.gov.pl,...
Gabinet drWidget już udostępnił swoim użytkownikom taką funkcję. Pamiętaj jednak, że w pierwszej kolejności e-skierowania będą generowane automatycznie w systemie P1. Sprawdź, w jakich sytuacjach lekarz może wystawić indywidualne e-skierowanie na...
Blisko 180 wystawców, ponad 120 warsztatów i wykładów - tak będzie wyglądać tegoroczne spotkanie Warsaw Dental Medica Show. Na targach nie zabraknie także dr100, czyli programu do prowadzenia gabinetów i klinik stomatologicznych. Już w październiku...